Black Desert Ekipmanlar için Kesin Yükseltme Sistemi Ekliyor! Pearl Abyss bugün Black Desert‘a ekipmanların kesin yükseltilebileceği bir sistem eklediğini duyurdu. Yeni “Kadim Örs” sistemi, maceracıların her ekipman yükseltme denemelerinin sonunda mutlaka başarıya ulaşabileceği, oyunda çığır açan bir gelişme olacak.

Black Desert Ekipmanlar için Kesin Yükseltme Sistemi Ekliyor

Ekipmanı Kesin Yükseltme Sistemi Güncellendi

Yeni sisteme göre maceracıların başarısız ekipman yükseltme denemelerinde “Agris Özü” birikecek. Biriken öz sayısı her bir ekipman için gereken belirli sayıya ulaştığında, Kadim Örs etkinleşecek ve ilgili ekipman için bir sonraki denemede kesin yükseltmeyi garanti edecek.

Aynı yöntemle öz, aksesuar eşyaları için ayrı ayrı birikecek. Silahlar ve zırhlar ise aynı yükseltme derecesinde ve aynı grupta oldukları sürece öz miktarını paylaşacak.

Örneğin, bir TET (IV) KaraYıldız Büyük Kılıç denemesinde biriken öz, TET (IV) KaraYıldız Tatar Yayı gibi aynı yükseltme derecesine sahip başka bir KaraYıldız silahına uygulanabilecek. Aksesuarlar söz konusu olduğunda ise öz miktarı her bir eşya için ayrı ayrı birikecek. Örneğin, Deboreka Kolye’den elde edilen özler başka bir aksesuar grubuyla veya aynı gruptaki diğer aksesuarlarla paylaşılamayacak.

Black Desert Ekipmanlar için Kesin Yükseltme Sistemi Ekliyor

Etkinlik Heyecanı Sürüyor

Geçen haftaki güncellemenin bir hatırlatması olarak, Black Desert’a beş yeni enstrüman eklendi ve maceracılar artık oyundaki herhangi bir sınıfla enstrüman çalabilecek. Black Desert ek olarak modaya uygun bir kıyafet olan “Sınıfın Yıldızları”nı da tanıttı. J’nin Hassas Çekici etkinliği devam ederken Black Desert dünyasına dalmak için mükemmel bir zaman.

Pearl Abyss, Black Desert’ı daha erişilebilir kılmak için çeşitli alanlarda daha fazla fonksiyon iyileştirmesi yapmaya devam edecek.

Daha fazla bilgi Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesinde bulunabilir. Black Desert Ekipmanlar için Kesin Yükseltme Sistemi Ekliyor!

Share It!