Bir hafta önce piyasaya sürülen Remnant 2 şimdiden bir milyon kopya sattı.

1 Ağustos’ta Gearbox ve Gunfire Games, bir hafta önce piyasaya sürülen Remnant II’nin şimdiden bir milyon kopya sattığını paylaştı.

Gearbox, sonucun şirketin beklentilerini aştığını ve devam oyununun ticari bir hit olmayı başardığını ekledi.

Gunfire Games CEO’su David Adams “Bu inanılmaz dönüm noktasına ulaşmamıza yardımcı olan herkese, sarsılmaz desteğiniz için teşekkür ederim” dedi. “Bu bizim için çok yıllı bir yolculuktu ve hayranlarımızın kalbimizi ve ruhumuzu koyduğumuz bir oyunla bu kadar harika vakit geçirdiğini görmekten daha mutlu olamazdık.”

Oyunun geliştiricileri Gunfire Games de topluluğa destekleri için teşekkür etti.

“Heyecanlı olduğumuz kadar, geliştirme sürecinde bizi ve Gunfire ekibini destekleyen Remnant topluluğuna da inanılmaz derecede müteşekkiriz. Geçtiğimiz hafta topluluğumuza katılan yeni Remnant hayranları için, bu yolculukta bize katıldığınız için çok heyecanlıyız.”

Remnant hayranları karşılaştıkları devam oyunundan oldukça memnunlar. Oyundaki canavar ve yetenek çeşitliliği, yaratıcı bölümler ile boss dizaynları oldukça iyi gözüküyor. Ayrıca oyunda kendine has özel birçok silah bulabiliyorsunuz. Bu silahlardan bazıları oyunda çok ilginç şekillerde gizlenmiş. Oyuncular ise birlik olarak bu silahları bulabilmenin yollarını başka oyuncular ile paylaşıyorlar.

Remnant 2 şu anda PC, PS5 ve Xbox Series için mevcut. Xbox Gamepass kütüphanesinde yakın zamanda yer alıp almayacağı konusunda ise henüz bir gelişme yok. Gelişmelerden haberdar olmak için sayfamızı takipte kalın.

Share It!