“Deboreka Yüzük” adlı yeni aksesuar eşyası güncelleniyor.

Pearl Abyss bugün, Black Desert’ın en yüksek istatistiklere sahip ünlü aksesuar eşyalarından biri olan “Deboreka Yüzük” adlı yeni aksesuar eşyasını güncellediğini duyurdu. Black Desert ayrıca paket indirimleri, Sezon Karakteri oluşturma hakkı ve daha fazlasını içeren bir dizi etkinlik de düzenliyor.

Deboreka Yüzük güncellemesi, mart ayında yayınlanan Geliştirici Yorumu videosu ile duyurulmuştu. Duyuru, o zamandan bu yana dünyanın dört bir yanındaki maceracılar tarafından özellikle aksesuar setini nihayet tamamlamak ve güçlendirme buffını almak için büyük bir heyecanla karşılandı.

Deboreka Yüzük Nasıl Elde Edilir?

Maceracılar, “Deboreka Yüzük” için gerekli malzemeleri toplayabilir ve hatta yeni eklenen altar içeriği “Erethea’nın Sınavı”nı tamamlayarak da yüzüğü elde edebilir. Altara girmek için minimum AP önerisi 310’dur ve belirlenen canavar bölgelerindeki ganimetlerden elde edilebilen “Unutulmuş Boşluğun Simgesi” eşyası gerekmektedir.

Maceracılara, her denemeyi tamamladıklarında yüzüğü elde etme şansı içeren ödüller verilecek. Ayrıca üç sınavı da tamamladıktan sonra 100 adet “Boşluğun Yıldızı” ganimet eşyası, yüzük ile takas edilebilecek.

İndirimler ve Sezon Karakteri Oluşturma Hakkı Maceracıları Bekliyor

Bugünden itibaren, oyunu denemek isteyen maceracılar hem Steam’de hem de Black Desert web sayfasında %40 indirimli fiyat fırsatlarından yararlanabilecekler. Oyunu halihazırda oynayanlar ise bugün verilen Sezon Karakteri oluşturma hakkını kullanarak yeni bir karakterle taze bir başlangıç yapabilirler.

Son olarak, sadece bir Sezon Karakterini ilerleterek elde edilebilecek “[Sezon] Seyahat Nişanı” ile bir dizi değerli ödül takas edilebilecek. Ödüller arasında Düşsel Tütsülük, Valks’ın Tavsiyesi (+120) ve çok daha fazlası yer alıyor.

Daha fazla bilgi Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesinde bulunabilir.

Share It!